Yönetimden Mesaj

1972 yılında Kayseri’nin develi İlçesinde üretime başlayan ve sürekli gelişerek ve başarılı çalışmalarıyla bu günlere gelen SARAY HALI, vizyonunu dünya şirketi olarak kalma olarak belirlemiş ve bu yolda da ilerlemesini sürdürmektedir.

Türkiye’de Tekstil sektöründe ve dünyada takip edilen ve lider kuruluş olmamızın altında insan odaklı çalışma anlayışı, müşteri beklentilerinin sürekli karşılanması, teknoloji takibi ve heyecanımızı ve saygınlığımızı korumamızdır. Saray Halı hiçbir zaman Anadolu Kuruluşunun özünde olan mütevaziliğini kaybetmemiş olmasıdır.

Kurulduğu yıldan itibaren Saray Halı’da var olan bu değerleri ve bayrak yarışını bizden sonrakilerin de aynı inanç ve azimle taşıyacaklarına olan inancım tamdır.

Firma sloganı olarak belirlediğimiz “Biz Bir Aileyiz”’in içini doldurmaya ve bunu ortak bir değere dönüştürmek için çaba gösterdik. Çünkü çalışanlarımızı ve bayilerimizi ve onların ailelerini biz en değerli ortağımız olarak gördük.

Başarılı ve doğru yatırım kararlarımızla sürekli büyüyen; halı, turizm, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki işletmelerimizde yaklaşık 2.500 kişiye iş imkanı sağladık.

Her zaman müşterilerinin, çalışanlarının ve toplumun mutluluğunu ön planda tuttuk, Devletin tüm kurumlarına olan sorumluluklarımızı yerine getirme cabası içinde olduk ve çalışanının ve tüketicinin yararına olmayan hiçbir uygulamada bulunmamaya büyük özen gösterdik.

1998 yılında tarım sektörüne adım atarak büyük bir yatırım başlattık. Bu alandaki yatırım ve uygulamalarımızla tüm Türkiye’ye örnek olduk.

Faaliyet alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve rakiplerinin hep bir adım önünde olan Saray Halı Grubu, 21.yüzyılda da liderliğini koruyacak, Türk ve dünya insanı için kaliteli üretim yaparak ve ilkleri gerçekleştirme misyonunu sürdürerek , “önce İnsan” prensibiyle yoluna devam edecektir.

Saygılarımla
Necati KURMEL
Yönetim Kurulu Onursal Başkanı


Tüm Hakları Saklıdır. © Saray Halı

Web Tasarım